ASISTENTKA – administrativa (možno i poloviční úvazek)

Náplň práce:

  • organizační a administrativní podpora vedení společnosti a obchodnímu oddělení
  • vystavování faktur společnosti, zaúčtování přijatých faktur a pokladních dokladů
  • příprava materiálů, prezentací a korespondence
  • příprava, správa a úprava dokumentů, zpracovávání změn do dokumentů a jejich formátování,
  • docházka, podklady pro mzdy, vozový park, logistika
  • komunikace s investory, dodavateli a úřady
  • práce s interními systémy – znalost ekonomického systému POHODA či obdobného systému
  • příprava podkladů pro účetní
  • organizace chodu kanceláře

Očekávané znalosti a dovednosti:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání. Ideálně VŠ ekonomického zaměření
  • výborná znalost českého jazyka. AJ nebo NJ velkou výhodou
  • výborná znalost práce na PC – zejména aktivně Excel, Word a Outlook – test součástí výběrového řízení
  • ochota učit se novým věcem a dále se vzdělávat
  • pozitivní a aktivní přístup k práci
  • schopnost pracovat samostatně, zároveň být týmový hráč
  • komunikační a především organizační schopnosti na vysoké úrovni
  • flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • logické uvažování
  • předchozí praxe na podobné pozici vítána
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • nástup: možno ihned
  • zajímavé mzdové ohodnocení s přihlédnutím na praxi, přístup a dosažené vzdělání
  • plat
  • příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu, atraktivní lokalita DOV
  • služební telefon, NTB
  • 3 dny sick day
  • zázemí stabilní společnosti

Místo pracoviště: Ostrava, Dolní oblast Vítkovice

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email: info@minimalistic.cz

TRUHLÁŘ

TRUHLÁŘ – dostanete možnost řídit realizace, šité na míru našim klientům.

Hlavními úkoly TRUHLÁŘE:

  • výroba a kompletace nábytku
  • úzká komunikace s projektanty – řešení detailů a samotné montáže
  • truhlářské práce ve výrobě, část při realizacích
  • manuální práce, po zapracování práce na NC strojích
  • péče o svěřený materiál a nástroje
  • stanovení priorit a postupů ve výrobě
  • zakázková výroba nábytku
  • truhlářská výroba a zpracování kompaktních materiálů (CORIAN atd.)
  • výroba a montáž truhlářských výrobků dle výkresové dokumentace – nábytek
  • zaměry zakázek, komunikace s klienty, předání zakázek klientům

Požadavky:

  • výuční list, středoškolské vzdělání (i vyučen bez maturity) v oboru truhlář nebo tesař, nebo příbuzném oboru
  • skvělá orientace a čtení ve výkresové dokumentaci
  • prokazatelné zkušenosti s prací na dřevoobráběcích strojích a ostatních zařízeních
  • 2-letou zkušenost v oblasti zakázkové výroby nábytku (u absolventů SŠ praxe)
  • samostatnost při zadaných úkonech
  • řidičský průkaz sk.B
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce s typovými produkty a spolupodílení se na realizaci a tvorbě atypických projektů
  • seberealizace a vzdělávání se v oblasti realizace interiérů
  • práce v příjemném kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém za skvěle odvedenou realizaci
  • služební automobil – dodávka
  • služební telefon
  • pozice vhodná i pro absolventy, vitální seniory a ZTP

Pracoviště: Raškovice (výroba) / Ostrava (kanceláře) / celá ČR (realizace)

Nástup: Ihned – případně dle domluvy.

Strukturovaný životopis nám zasílejte na info@minimalistic.cz nebo volejte 778 080 995

HLEDÁME PARŤÁKA na montáže nábytku

nabízíme Vám slušný přivýdělek na realizacích

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti – výroba v Raškovicích, kanceláře v industriální zóně Dolní oblasti Vítkovic, realizace po celé ČR
  • práce v čistém prostředí
  • práce s typovými produkty a spolupodílení se na realizaci a tvorbě atypických projektů
  • seberealizace a vzdělávání se v oblasti interiérů
  • práce v příjemném kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • možnost stabilní HPP na pozici Vedoucí montáži (v návaznosti na osobním přístupu – zručnost, samostatnost)
  • v případě externího vztahu (IČ, DPP) – důraz na dlouhodobou spolupráci
  • nástup ihned, nebo dle dohody

Požadavky:

  • zkušenosti v oblasti truhlářství
  • manuální zručnost a schopnost
  • organizační schopnosti
  • kreativní myšlení, zájem o nábytek – interiérový design
  • zodpovědnost, preciznost a časová flexibilita
  • chuť zdokonalovat se v oblasti v realizaci nábytku a komplexních interiérů
  • praxe v oboru velkou výhodou, čtení v odborných výkresech výhodou
  • řidičské oprávnění typu B

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: info@minimalistic.cz. Případné dotazy na tel.: +420 778 080 995.